Nasz gabinet

Nasz cały zespół będzie dbał o piękny i zdrowy uśmiech Pacjentów. Stawiamy na doświadczenie, zrozumienie, innowacyjność i komfort w naszym gabinecie. Najwyższą jakość usług zapewnia kadra doświadczonych specjalistów, jak również stosowane przez nas nowoczesne systemy oraz technologie diagnostyczne i zabiegowe.

Specjaliści

Dr Aleksandra Simińska - Lekarz Dentysta, Lekarz medycyny estetycznej

Pełna pasji i chęci do pracy młoda stomatolog, pełna empatii i zrozumienia. Prowadzi leczenie ortodontyczne pacjentów, a także wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i medycyny estetycznej profilaktycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i konferencjach.

Dr Katarzyna Owsiak - Lekarz Dentysta

Specjalistka w dziedzinie stomatologii estetycznej, posiada duże doświadczenie w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji, zajmuje się również stomatologią dziecięcą oraz protetyką.

Dr Dorota Chabier – Lekarz Dentysta

Przesympatyczna młoda stomatolog. Interesuje się stomatologią zachowawczą. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach.

Dr Barbara Pelechowicz – Lekarz Dentysta

Zajmuje się nowoczesnym leczeniem zachowawczym. Pacjenci cenią ją za perfekcję w działaniu, bezbolesne leczenie oraz indywidualne podejście do pacjenta.

Dr n. med. Joanna Gołowkin - Lekarz Dentysta (Periodontologia)

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób przyzębia oraz zmian na błonie śluzowej jamy ustnej. Największą satysfakcję dają jej pozytywne efekty leczenia oraz zadowoleni i uśmiechnięci pacjenci.

Lek. dent. Przemysław Przydryga - Specjalista z dziedziny periodontologii – chirurg

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem periodontologicznym jak i chirurgicznym chorób przyzębia oraz błon śluzowych jamy ustnej. Swoje umiejętności z tych i nie tylko dziedzin stomatologii systematycznie poszerza na kursach praktycznych. Stawia na jakość usług oraz komfort i zadowolenie pacjentów, dlatego zabiegi stara się wykonywać bezboleśnie, z dużym spokojem i precyzją.

Dr Łukasz Drejarz – Chirurg Stomatolog

Chirurg Stomatolog z kilkunastoletnim doświadczeniem, specjalista w zaawansowanej chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Marlena Traczyk – Higienistka Stomatologiczna

Dyplomowana Higienistka z wieloletnim doświadczeniem. Czynnie asystuje przy zabiegach z zakresu chirurgii i implantologii, a także stomatologii ogólnej. Odpowiedzialna za organizację pracy w naszym gabinecie. Doskonali swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Dodatkowo dzieli się swoją wiedzą z przyszłymi asystentkami stomatologicznymi i higienistkami stomatologicznymi w szkołach policealnych.

Natalia Franaszczuk – Higienistka Stomatologiczna / Technik elektroradiolog

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna – czynnie asystuje w zabiegach chirurgii stomatologicznej a także w procedurach implantologicznych. Dodatkowo, jako doświadczony Technik elektroradiolog wykonuje badania radiologiczne i zdjęcia rentgenowskie.

Adrianna Pszczoła – Asystentka Stomatologiczna

W pracy kieruje się dokładnością, sumiennością i dobrym kontaktem z lekarzem, a także pacjentem. Czynnie asystuje przy zabiegach ze stomatologii zachowawczej, endodoncji, oraz protetyki.

Nowoczesne technologie

Nowoczesna stomatologia oferuje pacjentom skuteczne, bezbolesne, bezpieczne i precyzyjne leczenie.

W Stomatologii Chrobrego obserwujemy najnowsze technologie stomatologiczne, podążamy za światowymi trendami, dzięki czemu oferujemy naszym pacjentom leczenie na najwyższym poziomie.

Cyfrowe RTG, pantomograf, znieczulenie komputerowe, urządzenie do sedacji wziewnej, systemy wspomagania chirurgii i endodoncji - to tylko niektóre z nowoczesnych rozwiązań, jakie stosujemy w naszych gabinetach.

Więcej na ten temat dowiesz się w sekcji TECHNOLOGIE.


nowoczesne technologie w Stomatologia Chrobrego Stargard
lider opinii firma roku wysoka jakosc w ochronie zdrowia
Chrobrego.pl - Stargard Szczecinski